Aktualności

Rezerwacja online - WYSTARTOWAŁA!

Rozpoczęliśmy współpracę z firmą IAI S.A., a dzięki temu na stronach serwisu rezerwacje-noclegowe.pl, klienci będą mogli nie tylko zapoznać się z ofertą Twojego obiektu, ale także sprawdzić wolne terminy, ceny oraz dokonać rezerwacji  online wybranego pokoju.
 
W czasach, gdzie o konkretnego klienta walczy się coraz ciężej ze względu na dużą konkurencję, należy wychodzić naprzeciw potrzebom nowoczesnych turystów i ograniczyć proces rezerwacji do minimum. Chcemy pomóc Ci znaleźć najlepsze, nowoczesne oraz godne polecenia rozwiązania. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z IAI S.A. Za pomocą Kalendarza Rezerwacji usługi IdoSell Booking zamieszczanego na stronie potencjalni goście o dowolnej porze otrzymają wszystkie odpowiedzi dotyczące noclegu w Twoim obiekcie. Ponadto zamówienie odbędzie się bez konieczności wykonywania licznych telefonów czy pisania e-maili.
 
Obecnie klientom zależy również na możliwości dokonania wygodnych, ale bezpiecznych płatności przedpłat. Dzięki IdoSell Booking zapewnisz klientom możliwość wykonania szybkich i sprawdzonych transakcji, bez konieczności podpisania przez Ciebie osobnych umów z różnymi operatorami. 
 
Po zamówieniu usługi ze strony internetowej, nasz partner pomoże Ci zapoznać się z konfiguracją oraz możliwościami IdoSell Booking. Gdy przygotujesz system, zamieścimy Twój Kalendarz Rezerwacji na stronie rezerwacje-noclegowe.pl umożliwiając internautom składanie rezerwacji noclegów online w Twoim obiekcie, a tym samym zwiększając Twoje szanse na pozyskanie nowych klientów.
 
Dowiedz się więcej o systemie rezerwacji IdoSell Booking.
 

« Wróć zobacz więcej aktualności »

Promowane obiekty